Obojky pro psy

Novinky

Obojky pro psy

Nabízíme velký výběr obojků pro psy různých barev a provedení, luxusní obojky s kameny Swarovski. K obojkům si můžete doplnit i různé přívěsky či písmenka na obojky pro psy. Naše nabídka obojků světových značek bude pro Vašeho pejska jasná volba. Obojky pro psy jsou důležitou součástí výbavy každého psa, proto nabízíme pouze kvalitní, bezpečné a...

Nabízíme velký výběr obojků pro psy různých barev a provedení, luxusní obojky s kameny Swarovski. K obojkům si můžete doplnit i různé přívěsky či písmenka na obojky pro psy. Naše nabídka obojků světových značek bude pro Vašeho pejska jasná volba. Obojky pro psy jsou důležitou součástí výbavy každého psa, proto nabízíme pouze kvalitní, bezpečné a pohodlné obojky osvědčených výrobců. K obojku pro psa doporučujeme zakoupit také vodítko.

Zobrazit

Obojky pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Reflexní obojky

  Při dopadu světla na obojek dochází k jeho výraznému odrazu od reflexních ploch - kostiček. Reflexní řada výrobků Red Dingo výrazně přispívá k bezpečnosti vašeho psa. Pokud chcete zvýšit bezpečnost vašeho psího kamaráda, máme v nabídce i svítící obojky a výstražné vesty.

 • Světélko na obojek

  Velký pomocník při procházkách za šera, nebo večer, je barevné světélko na obojek vašeho psa. S tímto světýlkem, bude váš pejsek pěkně vidět a bude ve větším bezpečí.

 • Svítící obojky pro psy

  Neocenitelný doplněk pro večerní procházky s vašim pejskem.

  Svítící obojky pro psy, v několika barvách a velikostech.

 • Obojky zdobené kamínky

  Luxusní obojky pro psy, zdobené štrasovými kamínky. Nic nesluší víc vašim psím miláčkům jako tyto skvělé obojky.

 • Nylonové obojky

  Nylonové obojky pro psy, v mnoha barevných variantách i velikostech. Pohodlí pro pejska, kterého nikde nic neškrábe.