SRST PSA , MAŠLIČKY A HYGIENA

Novinky

Slevy

SRST PSA , MAŠLIČKY A HYGIENA

Zdravotní péče o psy, i jejich hygiena je neopomenutelná součást při starání o vašeho pejska. Velmi důležitá je starost o psí srst, drápky i uši a oči. Vašeho pejska koupejte pouze v přípravcích k tomu určeným, používejte pouze šampóny pro psy. Velmi důležitá je také ústní hygiena vašeho psa. Máme velmi kvalitní kartáčky i pasty pro pejsky, různ...

Zdravotní péče o psy, i jejich hygiena je neopomenutelná součást při starání o vašeho pejska. Velmi důležitá je starost o psí srst, drápky i uši a oči. Vašeho pejska koupejte pouze v přípravcích k tomu určeným, používejte pouze šampóny pro psy. Velmi důležitá je také ústní hygiena vašeho psa. Máme velmi kvalitní kartáčky i pasty pro pejsky, různé žvýkací pamlsky, které pejskům pomáhají.

Zobrazit

SRST PSA , MAŠLIČKY A HYGIENA V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Hygienické sáčky a...
  Vše co je důležité a potřebné pro Vašeho psa najdete právě zde! Máme pro vás připraveny barevné, plastové zásobníky na sáčky a k nim sáčky na psí exkrementy.
 • Péče o srst + Mašličky

  To co váš pejsek potřebuje, aby byl fešák a měl krásnou srst, jsou kvalitní šampóny a krémy. Velký výběr kvalitních šampónů pro pejsky naleznete v našem e-shopu. Šampóny a krémy pro krásnou psí srst.

 • Péče o tlapky psa
  Tlapky patří k nejvíce namáhaným částem psího těla. Ačkoli trpí hlavně v zimě, ani v teplejších měsících nesmíte zapomínat na jejich pravidelné prostřihávání a kontrolování. Zde naleznete přípravky, které vám s tím pomohou.
 • Přípravky na čištění zubů

  Pečovat o hygienu dutiny ústní u psa je velice důležité, neboť správnou prevencí můžeme předejít zánětlivým onemocněním dutiny ústní. Měkká strava, kterou psa krmíme, podporuje tvorbu zubního plaku, pes nemusí kousat a tím nedochází k mechanickému čistění zubů. Pokud není mechanicky zubní plak odstraněn, dochází k narůstání vrstev plaku a postupně k tvorbě zubního kamene. Zubní kámen odtlačuje sliznici dásní, brání její správné výživě a tím napomáhá rozvoji zánětu dásní. Postupně dochází k odhalení krčků zubů, na kterých ulpívají zbytky jídla, zánět postupuje do hlubších vrstev, může dojít k vytvoření hnisavé píštěle. Příznaky: silný zápach z úst psa, zarudlý pruh lemující řadu zubů, obnažené krčky zubů, slinění, krvácení dásní, často neochota přijímat potravu, neboť zánět dásní je velmi bolestivý.