PELÍŠKY A DEKY

Filtr

Povolené filtry:
  Dostupnost

   Novinky

   Slevy

   PELÍŠKY A DEKY

   Pelíšky pro psy

   Nabízíme pelíšky pro psy ručně vyráběné v České republice. Na psí pelíšky jsou použité velmi kvalitní materiály, které jsou vysoce odolné a pratelné na 30 stupňů Celsia. Pro výběr pelíšku pro psa doporučujeme následující pravidlo. Pelíšek pro psa by měl být asi o třetinu větší než je délka psa. Zboží je přehledně roztříděno do ně...

   Pelíšky pro psy

   Nabízíme pelíšky pro psy ručně vyráběné v České republice. Na psí pelíšky jsou použité velmi kvalitní materiály, které jsou vysoce odolné a pratelné na 30 stupňů Celsia. Pro výběr pelíšku pro psa doporučujeme následující pravidlo. Pelíšek pro psa by měl být asi o třetinu větší než je délka psa. Zboží je přehledně roztříděno do několika kategorií, můžete zakoupit luxusní psí pelíšky, které jsou trendy a jdou z dobou nebo matrace pro psy.

   Zobrazit

   PELÍŠKY A DEKY  V této kategorii není žádné zboží.

   Podkategorie

   • Deky pro psy

    Velmi pohodlné deky a spacáčky pro psy, v mnoha barvách i velikostech, naleznete v našem e-shopu. Skvělé na cestování, do auta i pohovku ve vašem domě.

   • Matrace a polštáře pro...
    Pohodlné ležení pro vaše pejsky. Vhodné i pro větší plemena. Na doma i do boudičky kvalitní matrace v mnoha barevném provedení.
   • Pelíšky pro psy

    Pelíšky pro jorkširy, pro čivavy, pro maltezáčky, bišonky a menší plemena. Vašemu pejskovi se v našich pelíšcích pro psy bude spinkat jako v bavlnce. Pelíšky pro psy jsou v exkluzivních designech.

    Luxusní pelíšky pro psy