PES NA KOLE A V AUTĚ

Filtr

Povolené filtry:
Velikost:

Slevy

PES NA KOLE A V AUTĚ

Pro klidné cestování autem i autobusem, máme pro vaše pejsky velmi pohodlné a praktické deky, podložky i spacáky. Nezapomeňte na cestovní láhve a misky pro psy. I pejsek potřebuje cestovat jako vy. Výběr všeho co potřebujete, v našem e-shopu.

PES NA KOLE A V AUTĚ Počet produktů: 11

Podkategorie

  • Bezpečnostní pás do auta

    Nepostradatelným pomocníkem při vašich cestách autem, je bezpečnostní pás pro psy. Tento pás vám zaručí, že pejsek nebude volně v autě. Bezpečnostní pásy pro psy, jsou nově v krásných trendy barvách, tak si jistě každý vybere. Dbejte na bezpečné cestování vašeho psa.

  • Pes na kole

    Tyto tašky a přepravky pro psy jsou ideální pro majitelé menších plemen psů, kteří mají zároveň rádi jízdu na kole. Tím pádem si jí mohou užívat i se svým miláčkem. Taška se snadno připíná na řídítka, ale zároveň je dostatečně bezpečně připevněna. Během jízdy máte psa stále na očích a při jízdě může i spát. Psa můžete připnout díky vestavěnému malému vodítku obojkem k přepravce a můžete si tak být jistí, že pes při jízdě nevyskočí. Tyto tašky pro psy na kolo, jsou velkým pomocník při vašem cestování.

na stránku
Zobrazují se 1 – 8 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 8 z 11 položek