VODÍTKA,OBOJKY, KŠÍRY A ZNÁMKY

Filtr

Povolené filtry:
  Velikost:

  Novinky

  Slevy

  VODÍTKA,OBOJKY, KŠÍRY A ZNÁMKY

  Velký výběr obojků a vodítek pro vaše pejsky. Můžete si sladit vodítko i s obojkem. Máme vše ve stejném barevném provedení. Jako nepostradatelný doplněk je identifikační známka pro psa. Vše pro vaše pejsky na našem e-shopu MiniPes.cz

  VODÍTKA,OBOJKY, KŠÍRY A ZNÁMKY  Počet produktů: 21

  Podkategorie

  • Obojky pro psy

   Nabízíme velký výběr obojků pro psy různých barev a provedení, luxusní obojky s kameny Swarovski. K obojkům si můžete doplnit i různé přívěsky či písmenka na obojky pro psy. Naše nabídka obojků světových značek bude pro Vašeho pejska jasná volba. Obojky pro psy jsou důležitou součástí výbavy každého psa, proto nabízíme pouze kvalitní, bezpečné a pohodlné obojky osvědčených výrobců. K obojku pro psa doporučujeme zakoupit také vodítko.

  • Psí Kšíry
   Nosí nerad Váš pejsek obojky? Máme tady tedy pro něj luxusní nabídku stylových popruhů, které se svým moderním designem stanou doplňkem letní sezóny. Můžete sladit i s vodítkem. Velký výběr různých barev a vzorů na kšírkách pro pejsky.
  • Vodítka pro psy
   Pokud chcete vyzdobit vašeho pejska něčím jedinečným, podívejte se na naši nabídku luxusních moderních vodítek pro psy. Díky stylovému vzhledu můžete bez problémů naše vodítka pro psy sladit například s oblečky pejska. Konec černé barvě na vodítkách! Nabízíme nejen textilní vodítka pro psy různých barev a vzorů, ale i ozdobná vodítka osazená křišťálem Swarowski. Naše vodítka zaručí, že se vám váš psí miláček neztratí - neuteče a krom toho získá i krásný doplněk, který mu budou jeho psí kamarádi a jejich majitelé závidět.
  na stránku
  Zobrazují se 1 – 8 z 21 položek
  Zobrazují se 1 – 8 z 21 položek