Kontakty

Máte nějaký dotaz ohledně vašeho psa? Chcete se podělit o vtipný zážitek se svým čtyřnohým přítelem? Nebo nám chcete jen napsat, jak se vám náš magazín líbí? Neváhejte nás kontaktovat!

Jak nás můžete kontaktovat

Jsme tu pro vás na emailu. Stačí vyplnit kontaktní formulář níže:


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Máte dotaz ohledně našeho online magazínu MiniPes.cz? Podívejte se, jestli nenajdete odpověď níže. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat – jsme tu pro vás a vaše čtyřnohé miláčky!

Ale samozřejmě! Pokud máte zajímavé téma a chuť se podělit o své zkušenosti, budeme rádi, když nám napíšete. Jen prosím mějte na paměti, že si články před publikací prověřujeme, aby byly informace co nejspolehlivější.

Pokud máte zajímavý produkt, který by našim čtenářům mohl přijít vhod, určitě se nám ozvěte. Vždy pečlivě vybíráme, co budeme inzerovat, aby to bylo pro naše čtenáře opravdu přínosné.

Protože jsme prostě mini! Ne, vážně – název vznikl tak trochu náhodou a tak trochu z legrace. Ale líbí se nám, je snadno zapamatovatelný a vystihuje naši hravou povahu.

Ano, velmi rádi zvážíme všechny návrhy na spolupráci. Prosím, pošlete nám detaily vašeho návrhu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800