Poznejte tým za MiniPes.cz 

 O nás a naší misi pro spokojené psí životy

Jsme parta nadšenců do psů, která se jednoho dne rozhodla, že světu ukáže, o čem ten psí život vlastně je. Založili jsme MiniPes.cz, abychom se podělili o všechny naše znalosti, zážitky a historky ze života s našimi čtyřnohými parťáky. Protože kdo jiný by měl psím věcem rozumět lépe než my, kteří máme doma chlupatých kamarádů více než dost.

Co tu najdete

Na našem webu se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o psech (a možná i to, co jste vědět nechtěli). Od přehledu psích plemen přes rady ohledně výcviku a výchovy, až po tipy na nejlepší hračky a vychytávky. Prostě kompletní servis pro všechny pejskaře, ať už hledáte informace, zábavu nebo obojí.

Psí plemena od A do Z

Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi labradorským a zlatým retrívrem? Nebo jestli je čivava opravdu nejmenší psí plemeno? Pak jste tu správně! Máme pro vás přehled všech možných psích ras se vším, co k nim patří. Stačí si vybrat a začíst se.

Výcvik a výchova

Máte doma nezbedné štěně nebo pubertálního psa a nevíte si s ním rady? Nebojte, nejste v tom sami. S našimi radami a tipy zvládnete každou psí lumpárnu levou zadní. A kdo ví, třeba z vašeho čtyřnohého uličníka nakonec bude vzorný společník.

Zdraví a péče

Aby váš pes byl fit jako rybička, je potřeba o něj správně pečovat. A my víme jak na to! Poradíme vám, jak vybrat to nejlepší krmivo, jak se postarat o psí srst a drápky, i kdy vyrazit k veterináři. Protože zdravý pes = šťastný páníček (a naopak).

Proč zrovna my

Ptáte se, proč byste měli trávit čas zrovna na našem webu? Je to jednoduché – protože jsme prostě nejlepší! Naše články píšeme s láskou, humorem a odborností. Víme, o čem mluvíme, protože se v psím světě pohybujeme už dlouho. A nebojíme se podělit o naše vlastní zážitky a zkušenosti, i kdyby měly být občas lehce trapné.