Chovatelské Stanice Avion: Pomeraniany pro Vás
|

Chovatelské Stanice Avion: Pomeraniany pro Vás

Dobrý den a vítejte zpět, milí čtenáři! Dnes se podíváme na jednu z nejoblíbenějších chovatelských stanic v České republice – Avion. Pokud milujete příjemné a roztomilé pomeraniany, jste na správném místě! Připravte se na neuvěřitelnou cestu do světa těchto malých a chlupatých kuliček štěstí. Jsme si jisti, že i vy se zamilujete do těchto neuvěřitelně roztomilých a chytrých pomeranianů, ať už si přejete mazlivého společníka nebo soutěžního parťáka. Podívejme se společně na to, proč je Chovatelská Stanice Avion právě ideálním místem pro sehnání vašeho nového čtyřnohého přítele. Pojďme na to!
Kontrola zdraví a genetické testování u štěňat Pomeranianů

Kontrola zdraví a genetické testování u štěňat Pomeranianů

V naší chovatelské stanici Avion klade zdraví štěňat na první místo. Při kontrole zdraví a genetickém testování u našich Pomeranianů spolupracujeme s renomovanými veterináři a laboratořemi, abychom zajistili, že naši štěňata jsou zdravá a geneticky čistá.

Veškeré testy a kontroly jsou prováděny s důrazem na prevenci vrozených chorob a zlepšení celkového zdravotního stavu našich Pomeranianů. Díky pravidelným veterinárním prohlídkám a genetickému testování můžete mít jistotu, že si od nás odvezete zdravé a šťastné štěně.

Testování Výsledek
Test na PRA Negativní
Test na luxaci pately Negativní
Test na barvu pláště Pozitivní – kvalita pláště: čistě bílá

Výcvik a socializace Pomeranianů ve stanici Avion

Výcvik a socializace Pomeranianů ve stanici Avion

V naší chovatelské stanici Avion se zaměřujeme na to, aby naši Pomeranianové byli nejen krásní a zdraví, ale i dobře vychovaní a socializovaní. Věříme, že správný výcvik a společenská interakce jsou klíčové pro harmonický vývoj těchto malých a chytrých psů.

Naši chovatelé mají bohaté zkušenosti s výcvikem a socializací Pomeranianů a pracují s nimi individuálně, aby každý pes dostal pozornost a péči, kterou potřebuje. Díky tomu se u nás vaše Pomeraniany naučí základní povely, budou společensky zdatní a budou mít zdravé sebevědomí.

  • Výcvik ve stanici:
  • Přizpůsobený individuálním potřebám každého psa
  • Zaměřený na poslušnost a základní dovednosti
  • Socializace ve stanici:
  • Expozice různým lidem, zvířatům a situacím
  • Pomáhá vytvořit odolnost vůči stresu a nejistotě

Závěrečné myšlenky

Díky za přečtení tohoto článku o Chovatelské Stanice Avion a jejich nabídce Pomeranianů! Doufáme, že jste se dozvěděli více o této skvělé chovatelské stanici a že vás zaujal tento úžasný plemenný Spitz.

Pokud máte zájem o pořízení Pomeranianího společníka, neváhejte kontaktovat Chovatelské Stanice Avion a dopřejte si zázračnou zkušenost s tímto krásným psem. Není pochyb o tom, že váš život bude mnohem radostnější s touto přátelskou a chytrou rasou.

Zapomeňte na konvenční chovatelské stanice a vydejte se na cestu k Avion, kde naleznete nejen kvalitní plemenné Pomeraniany, ale také spoustu lásky a péče. Buďte součástí této úžasné rodiny a dovolte nám pomoct vám najít vašeho nového, chlupatého nejlepšího přítele.

Děkujeme, že jste si našli čas a pokračujte ve své cestě ke šťastnému a naplněnému životu se svým novým Pomeranianem od Chovatelské Stanice Avion! Hezký den a mnoho pomeranianích oblíbeností!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *